In deze online cursus staat het maken van professionele drone-video’s centraal. Daarnaast is er ook aandacht voor drone-fotografie. Hans Bracke schrijft over de verschillende mogelijkheden van het maken van bewegend en stilstaand beeld vanuit de lucht en geeft tips en tricks hoe je deze zo aantrekkelijk mogelijk vastlegt. Daarbij komen privacy, openbare orde en ruimte, omgaan met klantverwachtingen, het verwerken en opslaan van data, dronecamera-instellingen, intelligente vluchtmodi en de drone en camera-keuze aan bod. Extra aandacht is er voor de DJI Mavic series.
Hans Bracke
Naast ervaren fotograaf (voor o.a. NRC) met een eigen studio in Den Haag, is Hans tevens drone-praktijkinstructeur en theoriedocent binnen het team van professionals bij Dutch Drone Academy sinds 2017. In zijn rol als docent én instructeur bij DDA, is hij naast vakbekwaam specialist ook vooral geïnteresseerd in mensen die met drones een bepaald niveau willen behalen. In deze online cursus geeft hij je daarvoor de handvatten.

Voor wie?
Deze cursus is bedoeld voor beginnende professionals die zich in de markt willen onderscheiden met kwalitatief hoogwaardige beelden vanuit de lucht. Hans gaat uitgebreid in op het vliegen met drones en het vastleggen van beeldmateriaal in de praktijk. De online DroneBeeld cursus is ontwikkeld door Hans Bracke, een succesvolle vakspecialist op het gebied van fotografie, videografie én dronevliegen.

Wat koop ik?
Bij de E-learning (€49,95 incl. BTW) zit inbegrepen:
Toegang tot je eigen leeromgeving waarbinnen je, wanneer jij wilt, aan de slag kunt gaan. De inhoud van de cursus beslaat ruim 44.000 woorden. Onderwerpen die aan de orde komen:
- Basiskennis camera, lenzen en filters
- Basiskennis DJI drone instellingen
- Specifieke kennis fotografie
- Post-productie fotografie
- Filmen met multirotors
- Postproductie videografie
- Hoe verkoop ik mijn werk?
- Archiveren
- Openbare ruimte & privacy
- Cineastische toepassingen: het shot
- Cineastische toepassingen: decoupage
- 3d mapping (oppervlakkig)
- Je krijgt standaard 100 dagen toegang tot deze cursus (binnen jouw drone leeromgeving)
- Je kan daarna voor 15 euro nog eens 200 dagen toegang bijkopen